Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,217 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Cfare numrash nga Miangue, gati per nje lojtar titullar…

GdS – Cfare numrash nga Miangue, gati per nje lojtar titullar…
  • On 26/09/2016, 16:48

Dribling, spostime ne krah, loje e klasit te larte, i pari per topat luajtur (95) dhe duele te fituara (6). Senna Miangue, i klasit 1997 ka bere nje ndeshje te shkelqyer kunder Palermos dhe ta mendosh qe eshte ndeshja e tij e pare, eshte goxha mbreselenese”. Kete raport ka publikuar sot Gazzetta dello Sport: “Duhet te punoje akoma me Perisic, kupton kur eshte momenti i duhur per te bashkpunuar, dhe mbi te gjitha mbron mire ne fazen mbrojtese. Nese vazhdon keshtu eshte gati jo vetem per skuadren e pare, por edhe per nje vend si titullar stabel”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.