Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

267 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Chivu, eshte Panathinaikos-i. Dhe Nocerino-Inter

GdS – Chivu, eshte Panathinaikos-i. Dhe Nocerino-Inter
Ardis
  • On 05/07/2013, 11:33

Sipas Gazzetta dello Sport, flitet per te ardhmen e Cristian Chivu. Per mbrojtesin rumun, tashme eshte interesuar edhe Panathinaikos, qe kerkon te zebendesoje Mavrias. Nderkohe, javen e ardhshme, Interi do te vleresoje idene Nocerino, por edhe shitjen e Schelottos.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.