Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,034 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Danilo – Inter, do te behet me 6 milion dhe nje te ri ne huazim

GdS – Danilo – Inter, do te behet me 6 milion dhe nje te ri ne huazim
Xhorxh Gellci

Silvestre dhe Chivu prane largimit dhe Interi merr masat me Danilon e Udineses. Gazzetta dello Sport, e jep marreveshjen si te mbyllur: Gjithe keto levizje ne mbrojtje (ne pritje per te kuptuar cfare do te ndodhe me Andrea Ranocchia) te detyrojne te mbulosh numerikisht sektorin e mbrojtjes me Danilon, brazilian i Udinezes qe ka edhe pasaporte italiane: Mazzarri e ndiqte mbrojtesin 29 vjecar qe prej koheve te Napolit. Vlera e tij eshte e larte sipas Interit (7-8 miion) por ne takimin e djeshem me agjentin e lojtarit, klubi zikalter ka folur per nje derdhje ne cash dhe dhenien ne huazim te nje lojtari te ri. Flitet per Benassi dhe Longo me emrin e pare qe eshte me i mundur” – perfundon Gazzetta dello Sport.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.