Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

487 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Eder rikthehet titullar, por e ardhmja eshte akoma e paqarte.

GdS – Eder rikthehet titullar, por e ardhmja eshte akoma e paqarte.
  • On 14/05/2016, 10:09

Sot Eder do jete titullar (qe nga 19 marsi ne ndeshjen kunder Romes nuk luante si titullar). Gazzetta dello Sport ka shkruar per te ardhmen e tij:

“Qendrimi i tij nuk eshte i sigurt edhe pse Tohir dhe Ferrero kane rene dakort per huazimin me detyrim blerje per 11 milion euro.  Eder nuk i ka pritur mire pankinat e fundit, sidomos ndeshja kunder Frosinones, u ngrit ne nxemje ne minuten e 80′ por nuk u fut ne loje. Edhe kur u demtua Icardi, Mancinit ju krijua mundesia ta fuste por nuk ndodhi keshtu. Eder nuk eshte i kenaqur nga kjo situate dhe qendrimi i tij tek Inter nuk eshte i sigurt”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.