Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

4,938 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Erkin, menjeher lamtumire per te liruar nje vend Ekstra Komunitar?

GdS – Erkin, menjeher lamtumire per te liruar nje vend Ekstra Komunitar?
  • On 26/06/2016, 11:06

Nje ide e cmendur vjen sot nga Gazzetta dello Sport. Behet fjal per Caner Erkin: “A jeni te sigurt qe turku qendron dhe nuk do largohet menjehere per te liruar nje vend ekstrakomunitari? Kjo ide per momentin eshte shume larg realizimit. Por duhet then se egziston mundesia qe Erkin te largohet nga zikaltrit pa e veshur asnjehere fanellen e tyre”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.