Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

3,487 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Formacioni i mundshëm, të gjitha zgjedhjet e Mancinit.

GdS – Formacioni i mundshëm, të gjitha zgjedhjet e Mancinit.
Rinor Sopaj

Do të jetë përsëri një romb në mesfushë për Mancinin, që është duke e përgatitur ndeshjen e të dielës kundër Atalantas.
Do të ketë zgjedhje të obliguara duke pas parasysh mungesat e Andreollit, D’Ambrosios, Nagatomos dhe Jonathan. Këtu e keni njëmbëdhjetëshen startuese sipas Gazzetta dello Sport:

INTER (4-3-1-2): Handanovic; Campagnaro, Ranocchia, Juan Jesus, Santon; Guarin, Medel, Brozovic; Shaqiri; Icardi, Podolski

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.