Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,121 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Gnoukouri-Bologna mund te behet. Ansaldi…

  • On 30/05/2016, 12:04

Mund te jete Assane Gnoukouri zevendesuesi i  Amadou Diawara tek Bologna. Ideja eshte qe te dy klubet te ngelen te kenaqura nga kjo marveshje. Gazzetta dello Sport shpjegon: “Bologna do te humbase nje talent brilant te klasit 97′ Diawara per nje shifer prej afro 10 milionesh, por ideja per te mare Gnoukourin mund te jete dicka pozitive. Bologna duhet te kete kujdes nga Genoa e cila per te riun zikalter eshte interesuar dhe ne janar. Genoa ka karten Ansaldi, dhe mund te kerkoje Gnoukourin dhe Laxalt per ta lejuar te kaloje tek zikaltrit”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.