Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

396 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Gomez plus Barrientos. Branca ka folur me…

GdS – Gomez plus Barrientos. Branca ka folur me…
Xhorxh Gellci

Dukej nje piste e abandonuar, por perkundrazi, del perseri emri i Alejandro Gomez ne merkaton e Interit. Dhe pervec Paput, dialogu mes Interit dhe Catanias shtrihet edhe tek Pablo Barrientos. Kete tregon Gazzetta dello Sport: “Dje ne mbremje Marco Branca ka darkuar me zevendespresidentin e ri e Catanias, Pablo Consentino qe aktualisht ndodhet ne ate hotel ku u zhvillua darka ne pritje per te gjetur shpi. Dukshem, edhe pse ka ndryshuar trainer, Interi nuk i ka ndryshuar strategjite e merkatos. Perkundrazi, Gomezit i eshte shtuar edhe Barrientos qe mund te jete nje zevendesues i mire i Guarin. Por mbi Papu Gomez, kohet e fundit kane qene edhe syte e klubeve te tjere, si Napoli e Fiorentina, pervec te zakonshmit Atletico Madrid te Simeones.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.