Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

352 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Guarin i thote jo Monaco-s

GdS – Guarin i thote jo Monaco-s
Ardis
  • On 24/06/2013, 12:45

Nuk behet per Fredy Guarin te levize tek Monaco, pavaresisht ri-thirrjes se Falcao-s. E konfirmon Gazzetta dello Sport duke shpjeguar edhe motivin: «Guaro eshte nje tip qe leviz vetem per Champions League, qe Monaco nuk eshte pjesemarrese ne kete eveniment. Me pas do te varet edhe nga oferta qe mund te vijne per te dhe Inter-in. Dhe Moratti poshte shifres 20-25 milion € nuk deshiron te dialogoje».

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.