Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,262 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GDS: Hamsik ne rruge larg Napolit

GDS: Hamsik ne rruge larg Napolit
Adonis Rexha

Gazzetta dello Sport raporton se Marek Hamsik mund te largohet nga Napoli. Gazeta shkruan:

“Pas performancave te dobeta kete sezon, nuk perjashtohet mundesia qe ai te shitet pas plote shtate viteve tek Napoli. Nese ai largohet, ai do te ishte shitja e trete e madhe ne tre vitet e fundit tek Napoli, pas Lavezzit dhe Cavanit, do të thotë se një pjesë tjetër historike e periudhës De Laurentiis do të largohet.”

FcInterNews raporton se Mazzarri ka qene treneri i Hamsik, dhe eshte e qarte se Inter mund ta kerkojne ate. Por kostoja e lojtarit me shume mundesi do te ishte shume e larte per tu perballuar nga Inter.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.