Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,214 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Hernanes titullar: ja zgjedhjet e Mancinit.

GdS – Hernanes titullar: ja zgjedhjet e Mancinit.
Rinor Sopaj

La Gazzetta dello Sport parashikon zgjedhjet e Roberto Mancinit në prag të ndeshjes së nesërme kundër Wolfsburgut. “Përpara Carrizos, Ranocchia, Juan Jesus dhe Santon, dyshimi është në mes të D’Ambrosios dhe Campagnaros. Pastaj hyhet në vorbull. Nëse Kovacic shkon në stol, mesfushorë do të jenë Guarin, Medel dhe Kuzmanovic, prapa trekëndëshit Hernanes, Palacio Icardi. Nëse Mateo luan, atëherë Hernanes futet në vend të Kuzmanovic dhe kroati do të jetë prapa sulmuesve. Sot stërvitja në ora 17 (me shumë mundësi testi për goditësit e penalltive), pastaj kthimi për në Pinetina”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.