Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,760 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Icardi titullar per here te pare ne EL. Curva Nord…

GdS – Icardi titullar per here te pare ne EL. Curva Nord…
  • On 19/10/2016, 10:51

Mauro Icardi do provoj te hedh pas kraheve ate cka ndodhi me librin e tij, pasi neser do jete kapiteni i Inter ne Europa League. Do jete me e lehte pasi Curva Nord ka vendosur: Asnje kontestim. Indiferent ndaj Icardi, por koret per skuadren do jen ne maksimum. Kjo ka ardhur ne momentin me delikat pasi Inter eshte ne nje moment shume te veshtire. Neser kunder Southampton do vendoset e ardhmja ne Europe, pasi nje humbje neser do i shuante shpresat per nje kualifikim, dhe menjeher pas saj jan 3 sfida te rendesishme ne kampionat.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.