Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,406 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Idea e Interit: Ranocchia + cash per Acerbi-Vrsaljko!

  • On 13/06/2016, 10:05

Gazzeta dello Sport insiston ne aksin e merkatos Inter-Sassuolo. Me konkretisht tek mbrojtesit.

“Pervec Acerbit, zikaltrit kan kerkuar informacione per Vrsaljiko. Mbrojtesi kroat momentalisht i impenjuar ne France 2016 ndiqet konkretisht dhe nga Atletico Madrid e Napoli (skuadra Champiosi). Gara behet e veshtire me keto klube ne gare. Inter do te provoj dicka ndryshe: Eshte gati te vendos ne piate kartonin e Ranocchia, i cili sapo eshte rikthyer nga huazimi tek Samp. Operacioni do te perfshije Vrsaljko e Acerbi tek Inter, ndersa tek Sassuolo do te kalonte Ranocchia dhe nje shume e caktuar.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.