Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

879 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Iken Handa? Ne vend te tij Ter Stegen, Ederson ose Sirigu.

  • On 16/05/2016, 10:53

Edhe Corriere dello Sport e konfirmon: Samir Handanovic mund te largohet nga Inter. Per te bindur Interin duhen paguar te pakten 15 milion euro. Per zevendesuesin e tij pistat e Seria A bjen poshte pasi Perin, Sportiello dhe Marchetti nuk bindin. Ter Stegen, Ederson ose Sirigu do te jene kandidatet per ta zevendesuar sllovenin.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.