Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

471 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Inter bllokon Dragovic, por nuk mbaron me kaq…

GdS – Inter bllokon Dragovic, por nuk mbaron me kaq…
Xhorxh Gellci

Ne Zvicer e konsiderojne nje lojtar zikalter. Distanca mes ofertes dhe kerkeses eshte shume e ulet dhe Aleksandar Dragovic rezulton te jete i bllokuar nga Interi. Plani zikalter ne mbrojtje, sipas Gazzetta dello Sport, nuk perfundon ketu sepse do te kete edhe shitje. Mazzarri deshiron nje lojtar ekspert te mbrojtjes me tre dhe me eksperience ne Serine A dhe prandaj mund te vije edhe Danilo nga Udinese. Mbrojtesi brazilian luan prej kohesh ne mbrojtjen me tre te Guidolin. Edhe pse shoqeria ka pergenjeshtruar, mund te kete nje marreveshje mes dy klubeve.

Natyrisht qe ne qofte se realizohen keto dy blerje, do te kete edhe shitje ne repartin e mbrojtjes, me Andrea Ranocchia si lojtarin me te mundshem per tu larguar…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.