Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 29, 2022

Scroll to top

Top

2,084 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Inter-Candreva, miratimi vonon: arsyet

GdS – Inter-Candreva, miratimi vonon: arsyet
Rinor Sopaj

Dje, Interi nuk ka mundur të arrijë marrëveshje me Lazion për Antonio Candrevan sepse Claudio Lotito po provon deri në fund ta rris pjesën fikse (21 milionë plus 4 të tjerë bonus), kështu për t’u afruar me lehtësi me shifrën 25. E vë në pah këtë mëngjes Gazzetta dello Sport, sipas të cilës Interi vazhdon të mbetet fuqishëm pas ofertës së fundit, ndërsa marrëveshja me lojtarin është arritur prej kohësh (kontratë katërvjecare me një pagë prej 2,7 milionësh plus bonuse) dhe nga fakti që nesër lojtari nuk do të paraqitet në Formello për ta filluar sezonin me bashkëlojtarët e tij. Një rrugë që lojtari dhe agjenti do ta mënjanojnë vullnetarisht, duke e parë që kalimi i tij në Milano tashmë është shumë afër.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.