Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 30, 2020

Scroll to top

Top

1,012 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Inter, eshte e detyrueshme qe nje lojtar i rendesishem te largohet. Ja cili mund te thoje lamtumire…

GdS – Inter, eshte e detyrueshme qe nje lojtar i rendesishem te largohet. Ja cili mund te thoje lamtumire…
  • On 11/05/2016, 10:23

Zyrtarisht Tohir nuk deshiron te shesi asnje nga me te miret, Mancini eshte dakort. Por, pa nje lamtumire, do te komplikoheshin planet per ndonje prurje te rendesishme ne Appiano per sezonin e ardhshem. Gazzetta dello Sport e shpjegon keshtu:

“Handanovic eshte ndjekur nga Chelsea, United por edhe Arsenal. Vete slloveni ka deklaruar se nuk i dihet se cfare mund te ndodhe. Interi e vlereson te pakten 15 milion euro.

Brozovic, Perisic dhe Icardi ndiqen prej kohesh nga shume skuadra te Premier League dhe jo vetem, por te largosh nje prej tyre do te demtohej permiresimi i skuadres per sezonin e ardhshem. Do te thuhet jo, me perjashtim te ndonje oferte te parefuzueshme. E njejta gje vlen dhe per Miranda e Murillo, vetem Medel nuk eshte i pashitshem, ndersa per Kondogbia veshtire se ofron njeri shifren me te cilen u ble”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.