Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

579 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta: “Inter-Isla, ka nje takim. Ja pse u bllokuan tratativat”

Gazzetta: “Inter-Isla, ka nje takim. Ja pse u bllokuan tratativat”
Andi Prifti

Tratativat mes Isla-s dhe Interit jane pothuajse te mbyllura. Shoqeria zikalter do qe t’i siguroje Mazzarrit nje lojtar anesor qe ai e kerkon aq shume. Branca dhe Ausilio po punojne pa nderprerje keto ore dhe ndoshta mund te jete nje pike kthese.

inter.al ju kishte thene para disa ditesh per kete takim ne baze te zbulimeve te FcInter1908.it, dhe sot ne mengjes, Gazzetta dello Sport flet per nje takim mes dy paleve, e parashikuar per neser. Juventusi e ka bindur De Laurentiis per te marre Zuniga, duke futur ne tratativa Matrin, qe vleresohet shume ne shoqerine e DeLa. Vajtja e Zuniga tek Juventus mund ta binde menjehere Antonio Conten per ta lene Isla-n te largohet.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.