Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | July 15, 2020

Scroll to top

Top

1,024 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gds: “Inter ne Livorno pa Hernanes? Ne dyshim edhe…”

Gds: “Inter ne Livorno pa Hernanes? Ne dyshim edhe…”
Donald Elmazi

 Treshja e ndeshjeve ndaj Atalantes, Udinezes dhe Livornos mund te detyroje Mazzarrin te beje ndonje ndryshim ne formacion. Sipas Gazzetta dello Sport, zikalterit duhet te luajne pa njeriun e momentit: Hernanes.

Kunder Livornos do e nisin me klasikun 3-5-2. Ne porte si gjithmone Handanovic, ndersa treshja e mbrojtjes mund te jete Juan, Samuel dhe Rolando. Keshtu edhe nje here pankine per Campagnaron dhe nje turn pushimi per Ranocchian. Ne mesfushe mund te kete hapesira per Alvarez qe nga minuta e pare, per te plotesuar repartin se bashku me argjentinasin do te jene, Guarin dhe Cambiasso. Ne krahe si gjithmone Jonathan dhe Nagatomo. Icardi dhe Palacio do te jete dyshja e sulmit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.