Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

372 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Inter, Osvaldo eshte nje nga zgjidhjet e para te WM

GdS – Inter, Osvaldo eshte nje nga zgjidhjet e para te WM
Bujar Berishaj

Pablo Daniel Osvaldo I ka pelqyer gjithmone Walter Mazzarrit dhe emir I tij eshte kthyer ne shtepin e Inter me kthimin e tij ne Southampton, pas eksperiences ne Juventus.

Biankoneret ne fakt nuk e kane ushtruar detyren e blerjes sulmuesin e klasit ’86 – sic raportohet nga Gazzetta dello Sport sot – tani po merr jete hipoteza Inter. Lojtari mbetet nje nga zgjidhjet e para te Walter Mazzarrit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.