Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

768 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – “Interi nuk dorezohet per Kondogbia”

GdS – “Interi nuk dorezohet per Kondogbia”
Ardis
  • On 01/07/2013, 11:53

Geoffrey Kondogbia eshte nje futbollist i natyralizuar francez, mesfushor i Sevillas dhe i kombetares Under-20 franceze. Mbi te i kane hedhur te gjithe syte te medhenjte e Europes dhe Interi nuk dorezohet ne kete piste, sic konfirmon serisht edhe Gazzetta dello Sport. «Jane te gjitha te medhenjte e Europes (Real Madrid, Monaco, gjithashtu edhe Interi), por Sevillja per me pak se 20 milione € nuk heq dore», shkruhet ne gazete. Real Madridi mund te jete ne avantazh mbi lojtarin.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.