Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,962 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS: Isla, arrihet marreveshja. Guarin dhe Ranocchia: Man United?

GdS: Isla, arrihet marreveshja. Guarin dhe Ranocchia: Man United?
Xhorxh Gellci

Ore te nxehta ne shtepine e Interit, ne hyrje dhe ne dalje. Sic raporton ne faqe te pare Gazzetta dello Sport e dites se sotme, shoqeria zikalter ka gjetur marreveshjen me Mauricio Isla. Dje ka patur nje takim mes agjentit te tij dhe drejtuesve zikalter.

Ndersa ne dalje, nje skuader e re e mundshme per Guarin ose Ranocchia dhe ajo eshte Manchester United. Si gjithmone inter.al do ju sjelle lajmin e plote ne mengjes, pas daljes se gazetes ne shitje.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.