Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 20, 2019

Scroll to top

Top

1,657 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Isla, Interi nervozon Juventusin!

GdS – Isla, Interi nervozon Juventusin!
Andi Prifti

Ndoshta disa mendonin se nuk do te ishte e mundur, por tashme situata ndermjet Interit dhe Juventusit eshte nderruar plotesisht duke u nderruar edhe pozicionet. Tani jane zikaltrit qe po marrin kohen per te goditur. “Interi ofroi 6,9 milione per 50% te lojtarit kilen dhe Juve e refuzoi pas vendimit te Conte. Tani rolet jane ndryshuar: Juve hapi rrugen e shitjes dhe Interi heziton pasi propozoi nje huazim me te drejte blerjen e gjysmes se kartonit te tij. Per momentin nuk ka nxitime: Mazzarri ka blerjen e fundit Wallace, Jonathan, mbase dhe Nagatomo duke nderruar krahun, dhe Zanetti qe duhet te kthehet per dy muaj. Per kete Branca dhe Ausilio duken gati per ta marre Isla ne huazim. Juvja nuk e mohon…“, tregon Gazzetta dello Sport.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.