Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,557 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Jovetic tek Fiorentina, marveshja e mbyllur qe dje…

GdS – Jovetic tek Fiorentina, marveshja e mbyllur qe dje…
  • On 26/08/2016, 12:12

Inter dhe Fiorentina kane mbyllur dje ne mbremje tratativen e rikthimit te Stevan Jovetic ne firenze. Dje sulmuesi malazez pasi perfundoj stervitjen me skuadren ne Appiano ka takuar ne nje hotel ne Milano agjentin e tij Fali Ramadani ku kan diskutuar per akrodin me klubin viol. Pas 1 ore e gjysem diskutimi Jovetic eshte kthyer ne shtepine e tij pa dhen deklarat per median por me shume mundesi akordi eshte arritur.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.