Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,775 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Kovacic përpara Brozovic: formacioni i mundshëm

GdS – Kovacic përpara Brozovic: formacioni i mundshëm
Rinor Sopaj

Mateo Kovacic titullar. Qëndrojnë dyshimet, por la Gazzetta dello Sport e sheh të riun kroat në njëmbëdhjetëshen titullare në Friuli. Ai është përpara bashkëkombasit të tij Brozovic dhe Gnoukouri, ndërsa Medel do të rikthehet në rolin e tij përpara mbrojtjes. Mbrojtja do të përbëhet nga D’Ambrosio, Vidic, Felipe dhe Santon. Këtu është formacioni i mundshëm sipas të përditshmes italiane:

INTER (4-3-1-2): Handanovic; D’Ambrosio, Vidic, Felipe, Santon; Guarin, Medel, Kovacic; Hernanes; Palacio, Icardi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.