Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

268 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Kunder Juventusit per kthesen e vertete

Inter Club Staff

Fitorja kunder Sampit ishte per rinisjen, por rikthimi i vertete mund te vije vetem pas ndeshjes me Juven.

Mancini pret perseri nje paraqitje te madhe ne Juve Stadio, se bashku me Tohir mendojne se dhe nje barazim nuk do te ishte nje rezultat i keq. Por per rinisjen e vertete dhe per objektivin Champions vlejn tre piket. Natyrisht qe per te provuar dicka te tille fondamentale do te jete forma e Icardit, i cili i ka ditur ti bej gjithmone keq Juves.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.