Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 25, 2020

Scroll to top

Top

1,562 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Lind emri i Sarr. Semedo shume afer…

GdS – Lind emri i Sarr. Semedo shume afer…
  • On 25/09/2016, 11:10

Syte e Inter kthehen nga Franca, me sakt te mbrojtesi i ri i qendres qe luan per Nice, Malang Sarr. Gazzetta dello Sport shpjegon: “Sarr lojtar i kombetares under 17, eshte nje mbrojtes qendre qe mund te luaj edhe ne krah, identiteti perfekt i mbrojtesit qe i nevojitet klubit zikalter sot. 6 ndeshje dhe nje gol ne Liga 1, ka debutuar edhe ne Europa League.

Flitet edhe per dy objektiva te vjeter te merkatos: “Kete here nga portugalia, ku 22 vjecari Semedo dhe Victor Lindelof qendrojne gjithmone nen vezhgimin e drejtuesve zikalter”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.