Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

994 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Mancini shikon kinezet: Gati rinovimi deri ne 2018!

GdS – Mancini shikon kinezet: Gati rinovimi deri ne 2018!
  • On 27/06/2016, 13:30

“Roberto Mancini ka mar telefonaten qe priste, dhe neser ose pasneser do te nderprese pushimet per te ardhur ne Milano ku do takohet me pronaret e rinj kinez, per te qartesuar projektin por edhe te ardhmen”. Gazzetta dello Sport tregon: “Konfirmimi i teknikut zikalter mund te shtyhet me rinovim kontrate deri ne 2018. Eshte koha per te reja per te ardhmen e Mancinit”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.