Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

678 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Mancini-Tohir sot eshte takimi koke me koke.

GdS – Mancini-Tohir sot eshte takimi koke me koke.
  • On 23/07/2016, 10:52

Fjalet e bukura te Erick Tohir nuk mjaftojne per Roberto Mancinin. Sot eshte planifikuar nje takim koke me koke ndermjet tyre. Sic raporton Gazzetta dello SPort mungesa e blerjeve por edhe kontrata ne skadim e Mancinit e shqetesojne shume kete te fundit. Per te mire e te gjithve, tifozeve, Tohir me shume mundesi do i konfirmoje besimin Mancinit. Nuk deshiron as nje shkeputje me marveshje te kontrates, pasi Mancio cilesohet si fuoriclassi i Inter. Duke pare qe Inter nuk ka asnje alternative (Simeone ndoshta ne 2017), ndersa Leonardo e Capello nuk dihet nese arrihen ne kohe.

Por Mancinit nuk po i ofrohet rinovimi, dhe kontrata e ketij te fundit skadon ne fund te ketij sezoni. Mancini pervec kontrates se re deshiron dhe nje merkato te fuqishme, me lojtaret qe ai kerkon. Pas takimit te sotshem ndoshta do kemi ndonje te re…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.