Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,009 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS: Mazzarri ne Catania per te thyer nje tabu

GdS: Mazzarri ne Catania per te thyer nje tabu
Andi Prifti

Pas fitores ne ndeshjen e pare te kampionatit, Interi eshte ne pritje te nje prove impenjative. Perballe do te jete Catania e Maran, qe do prezantohet tek Mazzarri si nje “bishe” e zeze dhe e frikshme.

Gazzetta dello Sport ne edicionin e sotem shikon se si trajneri toskan, ne vitet e fundit, ka gjetur me veshtiresi tre piket ne stadiumin Massimino: dy humbje si trajner i Sampdoria, nje si trajner i Napolit dhe tre barazime pak brilante, gjithmone sne drejtim te azurreve. Dy fitoret qe ka Mazzari ne Catania i perkasin kohes se Reggina-s dhe Livorno.

Te dielen ne mengjes: mbase per kete arsye, Mazzarri ka vendosur t’i mbledhe te gjithe lojtaret te dielen ne mengjes, natyrisht nuk do te jete nje stervitje e ashper, por me siguri duhet tu thote detajet e fundit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.