Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,026 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Mazzarri nuk ja del dot: ja çfare pretendon…

GdS – Mazzarri nuk ja del dot: ja çfare pretendon…
Andi Prifti

Mazzarri dje e ka pare te gjithe ndeshjen ne kembe, duke gatuar ne stadium. Ka provuar disa receta te ndryshme ne mbrojtje, por asnje nuk funksionoi dhe kjo dalje nga Guinness Cup nuk do te behet ne heshtje. Ai do qe te permiresimet te vazhdojne, qe progresi te jete kostant, por nuk eshte e thjesht te fshish problemet e nje viti te tere. Vitin e kaluar, mbrojtja ka qene keq, ka ende pune per tu bere.” Kjo eshte analiza qe Gazzetta dello Sport ben per momentin aktual te Interit.

Jemi ne gusht, dakord, por te pesosh 4 gola nuk te jep ndjesi te mira!

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.