Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

73 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Mazzarri tani po studion nje Kovacic alla Hamsik

GdS – Mazzarri tani po studion nje Kovacic alla Hamsik
Xhorxh Gellci

Sipas Gazzetta dello Sport, Mazzarri do te zbarkoje ne Milano edhe per te percaktuar strategjite e merkatos. Ishin vendosur 5 goditje nga Stramaccioni, por tani pritet te kene edhe miratimin nga trajneri i ri. Teorikisht Mazzarri ne mendje tani ka nje lojtar alla Hamsik (Guarin) dhe nje lojtar si tipi Dzemailit qe mund te jete Kovacic. Per 19 vjecarin do te jete interesante te shohim vendosjen qe do ti beje trajneri i ri zikalter. Nuk perjashtohet qe kroati te luaj 10-20 metra me perpara, pikerisht ne pozicionin qe luante Hamsik tek Napoli.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.