Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

82 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Me Thohir, objektiva te ri: Sanchez dhe Kondogbia

GdS – Me Thohir, objektiva te ri: Sanchez dhe Kondogbia
Arbios Kryeziu

Sipas Gazzetta dello Sport, në rast të hyrjes së partnerëve indonezian në klub, Interi do të rikthehet me një super merkato. Sipas GdS, me ardhjen e Thohir në familjen ZiKalter, objektivat e Interit do të jenë Kondogbia nga Sevilla dhe Sanchez nga Barcelona.

Sipas GdS, Marco Branca nuk është duke eksploruar shumë në merkato tani sepse ai dhe klubi janë duke pritur nese Thohir do të futet apo jo në shoqërin ZiKalter.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.