Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | April 23, 2019

Scroll to top

Top

498 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Milito, grumbullimi gjithmone e me afer. Kthehet Icardi.

GdS – Milito, grumbullimi gjithmone e me afer. Kthehet Icardi.
Andi Prifti

Walter Mazzarri po ben llogarite me ata qe jane prezente gjate ketyre diteve, duke pare qe ne shtunen eshte ndeshja me Juventusin. Sipas La Gazzetta dello Sport, pas nje fundjave me Maxi Lopez dhe Bergessio ne Eolie, Mauro Icardi eshte gati per tu kthyer dhe per tu stervitur me grupin. Argjentinasi ka qene i kufizuar keto dite duke pare se ne ndeshjen kunder Genoas ka marre nje goditje. Nderkohe, Milito eshte gjithmone e me afer grumbullimit, por impenjimi i tij i menjehershem eshte i veshtire.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.