Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,827 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Moratti keshillon Tohir: zgjidh Mihajlovic ose Leonardo.

GdS – Moratti keshillon Tohir: zgjidh Mihajlovic ose Leonardo.
  • On 09/05/2016, 10:30

Ne darken e se premtes Erick Tohir dhe Massimo Moratti kane folur dhe per te ardhmen e Roberto Mancinit. Gazzetta dello Sport tregon:

“Ish presidenti zikalter i ka sugjeruar Tohir se ne rast largimi te Mancinit, alternativat me te mira per ta zevendesuara jane: Mihajlovic ose Leonardo. Te dy ne te shkuaren kane qene te lidhur me ngjyrat zikalter”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.