Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

261 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Mou: “E dua Interin”. Dhe kerkon Sneijderin tek Chelsea

GdS – Mou: “E dua Interin”. Dhe kerkon Sneijderin tek Chelsea
Andi Prifti

“Interi dhe Chelsea jane dashurite e mia”. Me kete fjale qe sjell edhe La Gazzetta dello Sport ne faqe te pare eshte prezantuar Jose Mourinho tek Chelsea.

Megjithate pervec kesaj, sipas shtypit turk dhe atij britanik, portugezi ka kerkuar perforcimin e pare ne merkato dhe ai eshte nje lojtar qe i ka dhuruar shume gezime kur kane qene te dy tek Inter: Wesley Sneijder, i cili sapo ka perfunduar nje sezon ku eshte shpallur kampion ne Turqi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.