Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,398 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GDS: Nagatomo jashtë fushës për dy muaj.

GDS: Nagatomo jashtë fushës për dy muaj.
Rinor Sopaj

Anësori i Interit, Yuto Nagatomo sot në mëngjes pati kontroll mjekësor për shkak të lëndimit që morri nëndeshjen kundër Palermos, tani mendohet të jetë një lëndim në kofshë dhe që pritet ta mbajë jashtë fushës për dy muaj.

Sipas Gazzetta Dello Sport, Interi po mundohet të gjej një zëvendësim të përshtatshëm për japonezin dhe ka hedhur shikimin tek lojtarët të cilët janë pa kontratë për momentin, pasi që merkato tashmë ka përfunduar. Lojtari i cili duket më së afërti me Interin është anësori gjerman Christian Lell.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.