Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | July 2, 2020

Scroll to top

Top

227 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Nagatomo ok, Mazzarri mund ta grumbulloje

GdS – Nagatomo ok, Mazzarri mund ta grumbulloje
Andi Prifti

Do te vije sot vendimi perfundimtar per te grumbulluar apo jo Yuto Nagatomo. Siç informon La Gazzetta dello Sport, ne fakt, japonezi eshte permiresuar, nuk ndjen me dhimbje dhe i vetmi dyshim qe ka Mazzarri eshte qe ta fuse ne loje apo ta lere pushim kete ndeshje qe ta kete per ndeshjet me Napoli dhe Milan. Mes te tjerave, ka dhe rrezik qe te skualifikohet per kartona. Megjithate, ka mundesi qe te shihet ne listen e te grumbulluarve: “Ditet e fundit te punes qe ka bere Yuto kane qene inkurajuese : qe te merkuren ai ka treguar se eshte rekuperuar, edhe dje ne stervitje ka punuar me intensitet te madh: nuk luajti ne mini-ndeshjen qe u be ne fund, por ishte thjesht nje kujdes qe mos te ndodhte gje“, lexohet.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.