Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 20, 2020

Scroll to top

Top

155 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Nainggolan tashme i rekuperuar: objektivi eshte te jete titullar te marten.

GdS – Nainggolan tashme i rekuperuar: objektivi eshte te jete titullar te marten.
Ardis
  • On 03/11/2018, 13:23

Stervitje ne grup, perfshire nje mini ndeshje, dhe me pas grumbullimi kunder Genoas: Radja Nainggolan do te jete ne pankine kunder kuqebluve, ne dispozicion ne rast nevoje.

Mbi te gjitha, konfirmohet se e ka kaluar demtimin ne kavilje, te pesuar ne derby ne nderhyrjen e Biglia-s, dhe eshte kandidat per ty rikthyer ne 11 titullare te marten kunder Barcelones.

“Ne menyre paradoksale mungesa e Nainggolan i ka lejuar Spallettit te stimuloje krenarine e lojtareve te tjere dhe te marre pergjigje te rendesishme persa i perket perspektives – thekson Gazzetta dello Sport -.

“Eshte e sigurte qe Radja eshte unik ne menyren e tij, si brenda ashtu edhe jashte fushes. Duhet vetem te heqe merakun e golit ne San Siro me bluzen e Interit: ta realizoje kunder Barca-s mund te behet nje situate madheshtore”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.