Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,413 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Napoli dorzohet per Icardi, piste e veshtire!

GdS – Napoli dorzohet per Icardi, piste e veshtire!
  • On 14/08/2016, 11:05

Muri i ngritur nga Inter per te kaluar tek Mauro Icardi ishte shume i larte. Me ne fund drejtuesit e Napoli kane pranuar se per te arritur tek sulmuesi zikalter eshte shume e veshtire.

Inter ka konfirmuar shpesh se Icardi eshte i pashitshem, dhe se se shpejti do nisin negociatat per te rinovuar kontraten me nje page me te mire sesa ajo aktualja.

Inter nuk ka si qellim te ofroje shifra stratosferike por do perpiqet te gjeje nje shifer te kenaqshme, dhe me bonuse ne varesi te rezultateve.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.