Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,123 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Nese iken Handanovic, jane 3 alternativa per ta zevendesuar.

GdS – Nese iken Handanovic, jane 3 alternativa per ta zevendesuar.
  • On 26/03/2016, 10:17
Samir Handanovic deshiron te luaj ne Champions League, dhe lind pyetja a do te qendroj tek Inter ne raste se ky objektiv deshton?
Slloveni eshte 31-vjec dhe ka akoma disa vite per te luajtur ne nivele te larta. Sipas Gazzetta dello Sport per shkak te bilancit Inter duhet te shese patjeter nje nga Biget e saj. Dhe nese vjen nje oferte diku te 20 milion euro, athere zikaltrit do e ken te pamundur ta refuzoje.
Ne kete pike Interi duhet te kerkoje zevendesuesin e tij: Ne pol eshte Perin, Sportiello dhe Sirigu.
© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.