Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 25, 2020

Scroll to top

Top

2,436 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Nga Belfodil te Shaqiri: Ne 5 vite sa shume yje qe nuk munden te shkelqenin…

GdS – Nga Belfodil te Shaqiri: Ne 5 vite sa shume yje qe nuk munden te shkelqenin…
  • On 12/05/2016, 10:56

Corriere dello Sport ka shkruar nje artikull per futbollistet qe ne 5 vitet e fundit jane bere pjese e skuadres zikalter por nuk kane mundur te len gjurme. Shume prej tyre u blene si “Yjet e se ardhmes”. Ne listen e ketyre “Meteorve” bejne pjese dhe Jovetic, Ljajic dhe Telles te cilet duken se do te largohen kete merkato. Me pase jane edhe Belfodil, Silvestre, Schelotto, Taider, Podolski, Shaqiri, Poli e Rolando, te gjithe jane larguar per arsye te ndryshme, dikush ka deshtuar, dikush nuk ka gjetur hapsira, dikush per arsye ekonomike. Por dicka eshte e sigurt, askush prej tyre nuk mundi te tregonte vlerat me fanellen zikalter.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.