Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,466 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Nje jete e re per Santon, tani eshte gati…

GdS – Nje jete e re per Santon, tani eshte gati…
  • On 04/10/2017, 18:01

Luciano Spalletti po punon shume per te arritur objektivin e tij, te nxjeri me te miren nga lojtaret qe kan humbur formen e tyre. Njeri prej tyre eshte Davide Santon, i cili u grumbullua per here te pare ne ndeshjen kunder Bolognes. Ne derby nuk mund te jete titullar, por mund te luaj 15-20 minuta. Ne krahun e majte Dalbert e Nagatomo nuk po bindin, dhe Santon mund te jete nje mundesi me shume. Santon ka punuar shume si ne anen fizike ashtu edhe ne ate psikologjike. Spalleti por edhe familja e tij po i qendrojne mjaft afer. Davide do e kete mundesine e tij, dhe te gjithe shpresojne qe tja dal.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.