Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

374 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Nocerino dhe Nainggolan per repartin e medianos te Walter Mazzarrit

GdS – Nocerino dhe Nainggolan per repartin e medianos te Walter Mazzarrit
Ardis
  • On 24/06/2013, 12:36

«Kapitulli i mesfushes: Idea Nocerino (per Alvarez) qendron dhe ecen perpara, gjithashtu edhe ajo e Nainggolan». Gazzetta dello Sport nuk harron se hulumtimi per lojtare te repartit te medianos ne shtepine e Interit vazhdon dhe ne te njejten kohe konfirmon tratativat per mesfushorin e Milanit dhe te Cagliarit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.