Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,535 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Oriali: Nga Inter eshte mare garancia, gjithcka ok me Sabatinin. Per Conten…

GdS – Oriali: Nga Inter eshte mare garancia, gjithcka ok me Sabatinin. Per Conten…
  • On 13/05/2017, 10:31

Gabriele Oriali dje ka qen prezent ne Pinetina, dhe e ardhmja e tij eshte tek zikaltrit: “Per te arritur tek firma e rikthimit te madh duhet te kalojne edhe disa dite. Kjo sepse cdo gje do zhbllokohet kur ne Milano te vijne Steven Zhang e Walter Sabatini. Drejtuesit e Suning jane ne Kine ku do sistemojne disa detaje e me pas do kthehen ne Milano. Ardhja e Sabatini nuk eshte nje problem per Lele, i cili deshiron te kete pergjegjesi dhe per kete ka mare garancine. Oriali eshte nje pergjigje edhe per Conten, i cili sapo mberriti ne Londer i vendosi kete kusht Abramovic: Lele ne staf. Oriali e ka ne zemer Interin, dhe do bente cdo gje per te sjell Conten tek zikaltrit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.