Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,203 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Osvlado, lamtumire Roma: ai do vetem Interin!

GdS – Osvlado, lamtumire Roma: ai do vetem Interin!
Andi Prifti

Komplikohet dhe me shume tratativa per Romen per Pablo Daniel Osvaldo. Sulmuesi do vetem Interin dhe i ka refuzuar ofertat e tjera. Gazzetta dello Sport shpjegon: “Shitja e mundshme e njerit prej Lamela ose Pjanic nuk do te shtyje largimin e sigurt te Osvaldo: pas sharjeve qe gjeti ne murin e shtepise, dje italo-argjentinasi i ka kerkuar Sabatini-t qe te shitej, por jo tek Southamptopn (nese do ishte per te do shkonte menjehere tek Interi). Drejtori sportiv po kerkon ta sistemoje ate ne Spanje (Atletico Madrid?) ne oret e ardhshme.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.