Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,646 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Palermo-Inter, rikthehen Murillo-Perisic!

GdS – Palermo-Inter, rikthehen Murillo-Perisic!
  • On 24/08/2016, 11:41

Pas eksperimentit te deshtuar taktik me mbrojtjen me tre ne Bentegodi kunder Chievo, Frank De Boer ben nje hap pas dhe do vazhdoje me mbrojtjen me 4. Sipas ketij raporti kunder Palermo, ne qender te mbrojtjes do jene Jeison Murillo me Joao Miranda, pervec ketij ndryshimi edhe Perisic do jete titullar, duke len ne stol njerin ndermjet Candreva-Eder.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.