Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

582 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Per Erkin mungon vetem firma!

GdS – Per Erkin mungon vetem firma!
  • On 23/05/2016, 10:30

Merkato e Interit eshte duke u qartesuar cdo dite e me shume. Pas blerjes se pare Ever Banega, klubi zikalter duket se ka mbyllur dhe marveshjen me Caner Erkin: Mbrojtesi i Fenerbahce, ka kaluar edhe testet mjeksore dhe eshte rene dakort per kontraten 3 vjecare me 2 milion euro ne vit. Ne ditet e ardhshme do te vij ne Milano (ne 26 maj lirohet nga impenjimet) per te firmosur kontraten. Kete lajm e ka publikuar Gazzeta dello Sport!

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.