Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,703 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Per Icardi interesohet PSG, por duhen 110 milion euro…

GdS – Per Icardi interesohet PSG, por duhen 110 milion euro…
  • On 23/12/2016, 16:39

Nje fillim sezoni i shkelqyer per Mauro Icardi, i cili eshte i pari ne klasifikimin e golashenuesave te Serie A. “Ne kontrate ka te perfshira disa bonuse ne baze te performancave dhe te gjitha i ka fituar, Mauro i pelqen PSG. Francezet e cilesojne argjentinasin si perforcimin ideal. Por Sheiket duhet ti bejn mire llogarite pasi per te mar Icardin nga Inter duhen hic me pak se 110 milion euro. Kjo klauzole eshte e perfshire ne kontrate dhe eshte e vlefshme vetem per klubet jashte Italie”.

“Rritja e Icardi nuk duket vetem tek golat e shenuar, por te gjithe trajneret qe kan ardhur tek Inter, jane mahnitur nga cilesite e bomberit zikalter”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.