Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

529 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Per Juan Jesus eshte dueli Watford-Roma!

GdS – Per Juan Jesus eshte dueli Watford-Roma!
  • On 06/07/2016, 14:30

Juan Jesus ka qene shpesh here si objektiv i Romes por marveshja nuk u gjend asnjehere, kete radhe ndoshta kjo martese do te kryhet. Sic raporton Gazzetta dello Sport Juan Jesus do ishte nje alternative si per mbrojtes krahu ku ka duelin me Mario Rui, por edhe Emerson te cilin Spalleti e vlereson dhe i riu Seck qe mund te largohet me huazim. Juan Jesus mund te shkoje ne Rome me huazim me te drejte blerje per 7 milion. Por ne mes te Romes dhe Juan eshte futur Watfordi i Mazzarrit te cilet jane gati te ofrojne 10 milion euro per brazilianin zikalter.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.